menu ?

Ons team

Van der Brugge. Meer dan 35 jaar toonaangevend
 
Van der Brugge Makelaardij B.V. is al ruim 35 jaar een toonaangevend makelaarskantoor in een regio die zich uitstrekt van Sliedrecht tot Geldermalsen: de Alblasserwaard, de Vijfheerenlanden, de West-Betuwe en het land van Heusden en Altena.
 
Dankzij onze inzet en deskundige bemiddeling, vanuit onze vestigingen in Gorinchem, Leerdam en Werkendam, wisselen per jaar honderden woningen van eigenaar. Van ééngezinswoningen tot vrijstaande villa's, in alle prijsklassen.
 
Van der Brugge staat particulieren en bedrijven ten dienst in de aan- en verkoop van bestaand onroerend goed. Wij adviseren ook in de verkoop van nieuwbouwprojecten, huurwoningen, recreatiewoningen, grondpercelen, bedrijfshuisvesting etc..
 
Naast verhuur- en verkoopbemiddeling taxeren wij alle soorten vastgoed en zijn we u graag van dienst als u op zoek bent naar een hypotheek, pensioen of verzekering met goede voorwaarden en een scherpe tarief.

Woningmakelaardij team

Pieter van der Brugge

Pieter van der Brugge


Algemeen directeur
Registermakelaar-taxateur VastgoedCert Wonen (RMT)
Register-Taxateur Bedrijfsmatig (RT)

0183-635011
@pieter@vanderbrugge.nl
Stefan Schreuder

Stefan Schreuder


Registermakelaar-taxateur VastgoedCert Wonen (RMT)

06-27045804
@stefan@vanderbrugge.nl

Leo van Velzen


Registermakelaar-taxateur VastgoedCert Wonen (RMT)

06-27045805
@leo@vanderbrugge.nl
Anne Goes

Anne Goes


Makelaar

06-10328776
@anne@vanderbrugge.nl
Erika den Breejen

Erika den Breejen


Makelaar

06-27045802
@erika@vanderbrugge.nl
Nieke Spijker-Luijerink

Nieke Spijker-Luijerink


Woonmatchmakelaar

0183-635011
@nieke@vanderbrugge.nl
Annemieke Uiterwijk

Annemieke Uiterwijk


Financieel medewerker

0183-635011
@annemieke@vanderbrugge.nl
Barbara van den Heuvel

Barbara van den Heuvel


Secretaresse

0183-635011
@barbara@vanderbrugge.nl

Kaylee de Gier


Commercieel medewerker

0183-635011
@kaylee@vanderbrugge.nl

GENNY SIRAG


Commercieel medewerker

0345-61 39 49
@genny@vanderbrugge.nl

VINCENT MULDER


Makelaar

0183-63 50 11
@vincent@vanderbrugge.nl

GEFFREY HOOGENDOORN


Makelaar

06-57 73 73 59
@geffrey@vanderbrugge.nl

Bedrijfsmakelaardij team

Pieter van der Brugge

Pieter van der Brugge


Algemeen directeur
Registermakelaar-taxateur
VastgoedCert Wonen (RMT)
Register-Taxateur Bedrijfsmatig (RT)
TMI Taxateur

0183-640404
@pieter@vanderbrugge.nl
Ab Snoek

Ab Snoek


Bedrijfsmakelaar

0183-640404
@a.b.snoek@vanderbrugge-snoek.nl

Verzekeringen team

Dico Gremmen

Dico Gremmen


Erkend hypotheekadviseur
 

0183-689407
@dico@vanderbrugge.nl
Sander Verschoor

Sander Verschoor


Erkend hypotheekadviseur
Gecertificeerd Financial Planner

0183-689407
@sander@vanderbrugge.nl
Erica Jorens- van de Giessen

Erica Jorens- van de Giessen


Assurantiemedewerker binnendienst

0183-689407
@erica@vanderbrugge.nl
Femke van den Hil

Femke van den Hil


Assurantiemedewerker binnendienst

0183-689407
@femke@vanderbrugge.nl
Annemieke Uiterwijk

Annemieke Uiterwijk


Financieel medewerker

0183-689407
@annemieke@vanderbrugge.nl
U gebruikt een verouderde browser. Upgrade nu naar een moderne browser om ten volle gebruik te kunnen maken van alle functies van onze site: [ X ]